Schůzka 1. listopadu

2. listopadu 2017 v 21:06 | L. |  Činnost klubu
Na listopadové schůzce konané 1.11. jsme se sešli v příjemném teple klubovny, neboť počasí venku je den ode dne méně přívětivé. V úvodu jsme si mezi sebou vyměnili několik domácích komodit a pak už přišel ke slovu film.

Zdeněk pohovořil o své účasti na 27. ročníku mezinárodní soutěže FISAIC, která se tentokrát konala v Berouně. Této pětidenní akce se zúčastnili filmaři ze všech koutů Evropy a součástí setkání bylo také několik zajímavých výletů do okolí. Promítaných filmů bylo tolik, až bylo pro diváka těžké všechny si pamatovat, nebo je dokonce hodnotit mezi sebou. Soutěž se nesla v příjemné atmosféře, kterou Zdeňkovi bohužel kazila nenadálá ztráta osobních dokladů. I takové věci se někdy stávají.

Dalším bodem listopadové schůzky byla Svatba, kterou nám ve svém filmu představil Roman. Vrátili jsme se do léta, ocitli jsme se v zámecké zahradě a v příjemná hudba nás provedla svatebním obřadem konaném pod širým nebem.


Obrázek z filmu

Nakonec jsme ještě podebatovali o příští schůzce, která již bude předvánoční. Na tu se všichni pochopitelně moc těší, neboť nás navštíví několik hostů a společně posedíme u plného stolu, tak jako vždy na sklonku roku.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama