Listopad 2017

Podzim

2. listopadu 2017 v 21:08 | L. |  Činnost klubu
Podzim je období mnoha barev.
Pro fotografy je podzim barevný ráj...
Další podzimní fotografie najdete v GALERII této stránky.

Schůzka 1. listopadu

2. listopadu 2017 v 21:06 | L. |  Činnost klubu
Na listopadové schůzce konané 1.11. jsme se sešli v příjemném teple klubovny, neboť počasí venku je den ode dne méně přívětivé. V úvodu jsme si mezi sebou vyměnili několik domácích komodit a pak už přišel ke slovu film.

Zdeněk pohovořil o své účasti na 27. ročníku mezinárodní soutěže FISAIC, která se tentokrát konala v Berouně. Této pětidenní akce se zúčastnili filmaři ze všech koutů Evropy a součástí setkání bylo také několik zajímavých výletů do okolí. Promítaných filmů bylo tolik, až bylo pro diváka těžké všechny si pamatovat, nebo je dokonce hodnotit mezi sebou. Soutěž se nesla v příjemné atmosféře, kterou Zdeňkovi bohužel kazila nenadálá ztráta osobních dokladů. I takové věci se někdy stávají.

Dalším bodem listopadové schůzky byla Svatba, kterou nám ve svém filmu představil Roman. Vrátili jsme se do léta, ocitli jsme se v zámecké zahradě a v příjemná hudba nás provedla svatebním obřadem konaném pod širým nebem.


Obrázek z filmu

Nakonec jsme ještě podebatovali o příští schůzce, která již bude předvánoční. Na tu se všichni pochopitelně moc těší, neboť nás navštíví několik hostů a společně posedíme u plného stolu, tak jako vždy na sklonku roku.