Podzimní schůzka

7. října 2017 v 20:44 | Z. |  Činnost klubu
Na první podzimní schůzce našeho klubu jsme se sešli 4. října v počtu 5 členů. Žádný předem připravený program jsme tentokrát neměli, takže průběh byl zcela volný. Lucka nás informovala o inzerátu ohledně návštěvy našeho klubu případnými zájemci o film a video. Zdeněk navrhl, že bychom mohli dát pozvánku ještě do Radničních listů.


V další části schůzky padl návrh uspořádat výlet fotokruhu do vrážského okolí, nebo podniknout exkurzi do zajímavého lodenického podniku, kde vyrábějí cvrnkací kuličky a případně akci doplnit posezením v některé restauraci.

Nakonec došlo i na filmy. Pustili jsme si snímek Standa, který jsme sice viděli, ale finální verze dobrala ještě několik změn, takže byl nyní v trochu jiném kabátku. Film nás opravdu pobavil, stejně jako Standova nahrávka z průběhu natáčení.
Dále Lucka pustila krátkou nahrávku z dovolené v Itálii.
Také Zdeněk představil kamarádům svůj nový snímeček. Natočil ho v Praze na Karlově mostě a na Kampě. Zde se na začátku září sešli flašinetáři z tuzemska i ze zahraničí. O jejich produkci byl velký zájem a nebylo jednoduché dostat se s kamerou do pozice vhodné k natáčení.

Nakonec jsme se rozešli s tím, že by se každý mohl se svým foťákem porozhlédnout po okolí a přispět několika snímky na naši internetovou stránku.


Praha - Vltava - Karlův most - Kampa - flašinety
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama