Červenec 2017

Červencové grilování

8. července 2017 v 14:18 | L. |  Činnost klubu
Léto je tu, proto jsme se rozhodli i naši červencovou schůzku pojmout trochu prázdninově a vylepšit si ji grilováním. K tomuto účelu se totiž náramně hodí přenosný gril, který máme již dlouhou dobu uložený v zázemí naší klubovny. Stačilo tedy pouze obstarat předem buřty, hořčici a nějaké pečivo a mohli jsme začít.

Hned zpočátku se ukázalo, že postup správného grilování nevnímají všichni zcela jednoznačně a že grilovací praxe účastníků akce se může diametrálně lišit. Naštěstí naprosto zásadní část programu, tedy roztopení grilu, se podařilo zvládnout vcelku bez problému. Rozhodující díl na tom měl bezesporu Roman, který přinesl vlastní komín.

Celou akci bohužel trochu poznamenalo zpoždění Milana. Milan slíbil, že přijede, ale celé odpoledne se někde toulal na kole a posílal SMS s nejasnými informacemi o své poloze. Zpočátku jsme na opozdilce čekali, promítli jsme si film, ale pak už nás všechny dohnal hlad, takže jsme začali opékat buřty bez Milana.

Během této příjemné činnosti jsme navrhli a prodiskutovali nový scénář, na kterém se bude ještě dále pracovat. A protože Milan stále nepřicházel, podařilo se natočit i krátký, improvizovaný film o čekání na zbloudilého cyklistu.
Protože bychom prozradili pointu tohoto snímku, nebudeme zde sdělovat, jestli Milan nakonec přijel nebo nepřijel. Přidáváme pouze několik fotek ze zdařilé klubové schůzky.


Další fotky najdete v GALERII této stránky.